O firmie

 

Firma WHITELAND tapetowanie wchodzi w skład grupy tapetowej PerfectWall s.c. specjalizującej się w następujących obszarach:

 

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu na dziesiątkach inwestycji możemy świadczyć Państwu kompleksową usługę od doradztwa w sprawie zakupu tapet, poprzez zakupienie tapet lub fototapet w naszym salonie oraz ich montaż na inwestycji. Z nami mają Państwo pewność, że wybrane i zakupione tapety zostaną idealnie przyklejone na ścianie, a efekt końcowy będzie taki jak na wizualizacjach przygotowanych przez projektantów bądź i nawet lepszy ;-).

 

Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu (w 2012 r.) jako jedna z pierwszych firm zajmująca się tylko i wyłącznie montażem tapet oraz fototapet wraz z pracami związanymi z przygotowaniem podłoża. Z czasem, widząc kolejne powtarzające się błędy na inwestycjach związanych z niewłaściwym wydrukiem fototapet przez niedoświadczone drukarnie rozszerzyliśmy swoją działalność o produkcję fototapet na zamówienie. Tak w 2017 roku powstała marka idealnesciany.pl.

W roku 2019 widząc olbrzymi potencjał w nas drzemiący, coraz większą modę na tapety i materiały zdobiące ściany oraz otrzymaną propozycję odkupiliśmy showroom stacjonarny Artfunk Tapety wraz z internetowym sklepem tapety-artfunk.pl. Jest to sklep prosperujący od lat 90-tych XX wieku, których właściciele jako pierwsi w Polsce otworzyli sklep internetowy z tapetami. Teraz już naszym, showroomie znajdziecie Państwo ponad 250 katalogów z tapetami oraz fototapetami i muralami artystycznymi  typu Wonderwall-studio, Wall&Deco, Muance.

Obecnie jesteśmy jedną z największych firm na Dolnym Śląsku specjalizującą się w sprzedaży tapet i fototapet oraz jako nieliczni na rynku oferujemy usługę z gwarantowanym montaż przez profesjonalnych wykonawców.

ZADZWOŃ